Пропонуємо великий вибір електрозварних нержавіючих труб у Львові.

Зварні круглі труби з нержавіючої сталі виробляють з нержавіючого листа певного розміру або штрипса (представляє собою продукт сталевого металопрокату у вигляді смуги, стрічки). Заготівлю формують і зварюють. Залежно від шва, зварні круглі труби підрозділяються на спіралешовние і прямошовні електрозварні вироби.

труба нержавіюча зварна у Львові

При виготовленні зварних нержавіючих труб можуть використовуватися кілька способів зварювання: - лазерна; - плазмова зварювання труб; - зварювання по електронно-променевої технології; - високочастотна електрозварювання; - і найбільш популярний метод для високолегованих сплавів - зварювання в інертному газі з застосуванням електрода з вольфраму.

Найчастіше споживачі можуть зустріти трубний прокат, вироблений наступними способами зварювання: HF, лазерний і TIG. Ідеальні шви, що відрізняються своєю довговічністю, отримують за допомогою методики точкового шовного зварювання. Даний метод використовують для виробництва високоякісної сталевої продукції. На сьогодні в Україні виробництво і реалізація круглих нержавіючих труб, в загальному обороті прокату з нержавіючої сталі, займають найбільший обсяг.

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.