Наша кампанія реалізує трубу профільну нержавіючу у Львові різного перетину - квадратну, прямокутну, овальну марок 08Х18Н10Т, AISI 304 і AISI 201 в діапазоні розмірів 5-100 * 5 * 100 * 0,5-8 мм.

Основа зварної нержавіючої труби - листовий прокат або сталева стрічка (штрипс). За допомогою спеціальних верстатів така заготовка згинається і калибруется, після чого зігнутий лист необхідної форми проходить процес електрозварювання.

Всі труби з нержавіючої сталі у Львові, представлені на нашому сайті, виготовляються з якісних матеріалів, а також мають відповідні сертифікати.

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Ви завжди можете купити зі складу у Львові або під замовлення такі види профільних труб:

Квадратна нержавіюча труба використовується при складанні металоконструкцій, у виробництві транспорту або в декоративних цілях. Матеріал: нержавіюча сталь AISI 304 при способі зварювання: HF. Розміри: 10х10х1,0 - 200х200х3,0.

Нержавіючі труби прямокутної форми найчастіше використовують в харчовій промисловості, машинобудуванні, будівництві та дизайні інтер'єрів. Завдяки різноманітності розмірів і довжин вони служать матеріалом для складання конструкцій, роблячи їх легкими, міцними і стійкими до корозії.

Труби марок АISI 201 вважаються найбільш універсальним і бюджетним варіантом. Саме вони зможуть стати відмінною заміною прямокутної нержавіючої труби АISI 304 в разі, коли необхідно здешевити конструкцію не втративши при цьому якість.

Прямокутна труба за сферами застосування, матеріалом виготовлення і зварювання не відрізняється від квадратної. Має розмірний ряд: 20х10х1,2 - 120х60х3,0. Овальна труба нержавейка використовується при будівництві, транспортуванні рідин, авто-, хім- і нафтопереробної промисловості, в медицині, а також для декору.

Профільний неіржавіючий металопрокат включає вироби різноманітного поперечного перетину: прямокутник, квадрат або овал.

Для виготовлення профільних труб з нержавіючої сталі використовуються сталі леговані хромом і нікелем. Найбільш популярними марками сталі для виробництва профільного неіржавіючого прокату є корозійностійкі сталі 08Х18Н10Т (AISI 321), 12Х18Н10Т (AISI 304), 12Х15Г9НД (AISI 201), 12Х17 (AISI 430), 10Х17Н13М3Е, 06ХН28МДТ. Найбільший попит серед них мають труби квадратні і прямокутні.

В першу чергу профільні труби з неіржавіючої сталі прийнято розрізняти за способом їх виготовлення, вони класифікуються як безшовні, електрозварювальні, гарячекатані і холоднокатані.

Далі їх розрізняють за якістю (способу обробки) поверхні на труби матові, шліфовані і труби з дзеркальною поверхнею. По довжині неіржавіючі профільні труби виготовляються мірною, немірною і кратною мірною довжин, крім того вони можуть бути виготовлені мірної або кратної довжини із залишком немірної довжини (до 10% від загальної маси).

Профільна неіржавіюча труба квадратного і прямокутного перетину виготовляється наступних розмірів. Для труби квадратного перетину:

- зовнішня грань квадрата 10,0 – 180,0 мм;

- товщина стінки 1,0 – 14,0 мм.

Для труби прямокутного перетину:

- зовнішній розмір сторін 15х10 – 180х150 мм;

- товщина стінки 1,0 – 12,0 мм.

Профільні труби із неіржавіючої сталі за своїми технічними властивостями відрізняються високою міцністю і стійкістю до корозії. Такі труби добре обробляються в холодному стані, міцні і пластичні. Неіржавіючі профільні труби відрізняється відмінною зносостійкістю і можуть використовуватися без ризику крихкого руйнування навіть при ударному навантаженні нижче -50°С. Неіржавіючі профільні труби легко зварюється дуговою зваркою з використанням захисної атмосфери.

Неіржавіюча профільна труба квадратного перетину (так само як і труба прямокутного перетину) досить часто використовується для потреб народного господарства, зокрема, при будівництві димарів, металевих будівельних каркасних конструкцій (мобільних і стаціонарних), магістралей в харчовій промисловості, для виготовлення деяких елементів для автомобільної і спеціальної техніки. Неіржавіючі профільні труби використовуються для виготовлення побутової техніки в архітектурних, будівельних конструкціях, для виготовлення елементів декору, і дуже широко застосовується для виготовлення сходових обгороджувань.