Наша кампанія пропонує великий асортимент виробів з алюмінія у Львові, таких як:

  • круг алюмінієвий
  • пруток алюмінієвий
  • труба алюмінієва кругла
  • труба алюмінієва профільна
  • алюмінієвий лист
  • алюмінієва плита
  • кутник алюмінієвий
  • алюмінієвий дріт
  • шина алюмінієва

Використовуються сплави марок АМГ-6, А5М, АМГ5М, АМГ5М, Д16АТ.

Виріб з круглим перетином, який проводиться як з чистого металу, так і з сплавів, основою яких є алюміній. Наявність тих чи інших елементів у складі дозволяє наділити алюмінієвий коло різними важливими характеристиками. Так, наприклад, серія АМЦ відрізняється кращою корозійної стійкістю і електропровідністю. АТ - міцніша і пластична. А АК - витримує навантаження високих температур. Пруток алюмінієвий виготовляється відповідно до Держстандарту 21488-97і різниться по: - точності; - довжині; - міцності.

Алюмінієва труба АД-31, АМГ-2Н, АМГ-6М алюмінієві труби АД31, АМГ-2н, АМГ-6М Алюмінієві труби - дуже затребуваний товар на ринку кольорового металопрокату. Це пояснюється їх безсумнівні переваги: ​​міцність, корозійну стійкість, легким вагою. Такі труби характеризуються високою пропускною здатністю: їхня поверхня бездоганно гладка і виключає виникнення осаду. За рахунок цього можливе використання профілів меншого діаметру, в порівнянні з трубами з інших металів.

Алюмінієвий лист - універсальний матеріал, який застосовується в багатьох галузях промисловості у Львові і сферах діяльності людини. Як і інші вироби з алюмінію, листи відрізняються легкістю, стійкістю до корозії, гнучкістю і невисокою вартістю. Зазвичай лист алюмінію проводиться шляхом гарячої деформації і холодної прокатки. Поверхня переважно загартовується або віджигається. На ринку представлені такими різновидами: - рифлений; - перфорований; - гофрований

Алюмінієва плита - досить затребуваний продукт металопрокату у Львові. Вона не є кінцевим виробом, а служить сировиною для подальшого виробництва необхідних елементів конструкції, деталей і т.д. Застосовується як для побудови тимчасових конструкцій (паркани, склади, ангари та ін.), Так і після переробки в будь-який промисловості та машинобудуванні. Плити розрізняються за розміром: довжина, ширина, товщина і виробляються з різних марок алюмінію, а також сплавів з нього. Кожен екземпляр в обов'язковому порядку маркується виробником і містить інформацію про метал, розмірах, номер партії і мітку служби контролю якості. Точність виготовлення: АП нормальної точності; АП підвищеної точності (П). Спосіб виготовлення: Чи не плаковані АП; АП з технологічної плакіровкой (Б); АП з нормальною плакіровкой (А). Стан поверхні металу АП без термообробки; АП загартовані і природно зістарені (Т) АП загартовані і штучно зістарені (Т1)

Алюмінієвий куточок - це L-подібний профіль з металу. Виріб зігнуте під прямим кутом і має однакову або різну ширину сторін (рівнополочні, полками). Виготовляється з різних сплавів алюмінію. Такий метал може бути без додаткової обробки або схильний до загартовування і / або состарювання. Точність виготовлення розрізняють: нормальну, особливу і підвищену. Міцності куточок буває нормальною і підвищеною.

Алюмінієвий дріт - виріб металопрокату, широко застосовується у Львові як в промисловості, так і в побуті. Для її виробництва використовується як «чистий» алюміній, так і його сплави. Залежно від призначення буває таких видів: електротехнічна, зварювальний, для холодної висадки і повітряних ліній передач. Маркується дріт алюмінієва (АП) у такий спосіб: - АП загартована (АТ); - АП відпалена (АМ); - АП полузакаленная (АПТ); Що стосується варіантів обробки металу, то тут актуальні наступна класифікація: - без термообробки - м'яка - нагартована - загартована і зістарена.

Шина алюмінієва - це особливий вид металопрокату, який має дуже обмежене застосування. Шини використовують при конструюванні шино-і струмопроводів, розподільних систем і різних шинних складань. Виріб являє собою смугу металу з алюмінію або його сплаву з прямокутним перетином. Шина може мати параметри: - товщина від 3 мм до 110 мм; - ширина від 25 до 100 мм; - довжина від 3 до 10 м. Розмір дозволяє змінювати площу перетину і пропускну здатність вироби. Термін експлуатації досягає 25 років. Алюмінієва смуга розрізняється за станом металу, способам поставки і характеристикам довжини. Наші консультанти завжди допоможуть вам з вибором і дадуть відповідь на будь-які запитання

Для замовлення кольорового прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.